2 299 Lekë


Përshkrimi

Nje dhelper aspak e zakonshme. 

Nje dhelper e bute prej pellushi me nje ngjyre shume shume te embel.

Te gjithe e adhurojne, jo vetem femijet. 

Dhurojani dikujt qe i...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 46446

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Nje dhelper aspak e zakonshme. 

Nje dhelper e bute prej pellushi me nje ngjyre shume shume te embel.

Te gjithe e adhurojne, jo vetem femijet. 

Dhurojani dikujt qe i pelqen shume pellushet, ose mund tja beni dhe nje dhurate te tille vetes, e meritoni nje dhurate :). 

Produktet që keni parë

Reviews (0)