1 699 Lekë


Përshkrimi

Breshke pellushi.

Per te gjithe fansat e pellushave, do ju pelqeje jashte mase shume. 

Super e bute dhe e lezetshme. 

Kush nuk do e donte nje te tille. 

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 46447

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Breshke pellushi.

Per te gjithe fansat e pellushave, do ju pelqeje jashte mase shume. 

Super e bute dhe e lezetshme. 

Kush nuk do e donte nje te tille. 

Produktet që keni parë

Reviews (0)