1 990 Lekë


Përshkrimi

Pinguini ngjyre blu, Beanie, prej pellushi

E markes se njohur te lojrave "TY"

Nje loder e bute dhe plot ngjyra dhe sy te ndritshem, e pershtatshme per femijet mbi 3 vjec

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 42849

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Pinguini ngjyre blu, Beanie, prej pellushi

E markes se njohur te lojrave "TY"

Nje loder e bute dhe plot ngjyra dhe sy te ndritshem, e pershtatshme per femijet mbi 3 vjec

Me lartesi 28 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)