1 490 Lekë


Përshkrimi

Zebra pink, Ty Beanie Boos Flippables, prej pellushi

E markes se njohur te lojrave "TY"

Nje loder e bute dhe plot ngjyra dhe sy te ndritshem, e pershtatshme per femijet mbi 3...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 42850

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Zebra pink, Ty Beanie Boos Flippables, prej pellushi

E markes se njohur te lojrave "TY"

Nje loder e bute dhe plot ngjyra dhe sy te ndritshem, e pershtatshme per femijet mbi 3 vjec

Me lartesi 15 cm

Reviews (0)