890 Lekë


Përshkrimi

Kiwi shumengjyresh, Ty Beanie Boos, prej pellushi

E markes se njohur te lojrave "TY"

Nje loder e bute dhe plot ngjyra dhe sy te ndritshem, e pershtatshme per femijet mbi 3...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 42851

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Kiwi shumengjyresh, Ty Beanie Boos, prej pellushi

E markes se njohur te lojrave "TY"

Nje loder e bute dhe plot ngjyra dhe sy te ndritshem, e pershtatshme per femijet mbi 3 vjec

Me lartesi 15 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)