6 990 Lekë


Përshkrimi

Set Kukulla Nenuco me Aksesore

  • Seti me kukullen Nenuco dhe aksesoret per ushqim
  • Ushqejeni, nderrojeni dhe mos e lini te qaje
  • Per femijet mbi 2vjec
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 70078

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

24 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (8)
1 ne stok
SHITUR
49 990 Lekë
Nuk ka me gjendje
290 Lekë
Shitur (8)
4 ne stok
- 700 L
1 790 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (5)
3 ne stok
4 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
7 490 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
2 990 Lekë
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok

Përshkrimi

Set Kukulla Nenuco me Aksesore

Kukulla Nenuco ka nevoje per ndihmen tuaj

Ushqejeni me shishen specifike per femije

Pasi te ushqeni, kukulla Nenuco do nise te qaje; mjafton te godasni ne shpine per te gromesitur, njesoj si foshnjat e verteta

Nderrojeni lehtesisht dhe Nenuco do ndihet si nje femije i vertete

Kukulla Nenuco vjen per femijet per perkujdesje njesoj si nje femije i vertete

Perfshin ne paketim shishe magjike, uturak dhe nje fustan per ta nderruar

E pershtatshme per femijet mbi 2 vjec

Nxit imagjinaten, zhvillimin e inteligjences emocionale, imagjinaten dhe kreativitetin

7 aktivitete si me poshte

- ushqimin

- dhenien e biberonit

- Nenuco mund te nise te qaje, duhet ta pushoni

- vendoseni ne shpine per te nisur te gromesise

- Nenuco ben pis rrobat, keshtu qe duhet ta nderroni

- nderroni Nenucon

- Koha per te dale shetitje me Nenucon e ushqyer dhe te paster

Produktet që keni parë

Reviews (0)