2 490 Lekë


Përshkrimi

Ambulance King Toys 10 cp

  • Loder per femije ambulance
  • Per femijet mbi 3 vjec
  • Me cante me aksesore ne pjesen e pasme
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 69787

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1000 L
4 490 Lekë
5 490 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
3 499 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
9 490 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
29 490 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
23 990 Lekë
Shitur (8)
3 ne stok
8 090 Lekë
3 ne stok
15 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
5 490 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
9 490 Lekë
Shitur (5)
3 ne stok
16 990 Lekë
3 ne stok
5 990 Lekë
3 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
3 790 Lekë
3 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Ambulance King Toys 10 cp

Ambulance loder per femije me cante me mjete mjekesore

Femijet do te argetohen duke luajtur, mesuar dhe marre pergjegjesite

Ne pjesen e pasme ambulanca vjen me doreze per lehtesi transporti dhe canten me aksesore

Canta vjen ne paketim me 10 aksesore: stetoskop, pinceta, ene, piskatore, gershere, shiringe, etj.

E pershtatshme per femijet e moshes mbi 3 vjec

Produktet që keni parë

Reviews (0)