2 990 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 500 Lekë


Përshkrimi

  • Clementoni Loder Trupi i Njeriut
  • Model 3D i trupit te njeriut
  • Aplikacion te cilin mund ta shkarkoni
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 64441

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 190 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 490 Lekë
I disponueshëm
3 499 Lekë
Shitur (4)
4 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
3 190 Lekë
I disponueshëm
3 190 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
29 490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
23 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
8 090 Lekë
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
16 990 Lekë
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
I disponueshëm
3 790 Lekë
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 590 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok

Përshkrimi

Loje edukuese per femije e markes Clementoni

Njihni trupin e njeriut me te gjitha pjeset e tij

Një lojë fantastike për të njohur anatominë e trupit të njeriut në një mënyrë të thjeshtë dhe të menjëhershme.

Kit përmban një skelet dhe organet e trupit të njeriut që do të mblidhen dhe te krijojne trupin

Ne kuti do te gjeni dhe stetoskopin per rahjet e zemres dhe nej model 3D te spirales se dyfishte te ADN-se

Në sajë të aplikacionit të dedikuar ju do të jeni në gjendje të eksploroni dhe thelloni njohurite tuaja per anatominë njerëzore në një mënyrë interaktive

I pershtatshem per femije 8 vjec+

Produktet që keni parë

Reviews (0)