3 790 Lekë
4 490 Lekë
Kurseni 700 Lekë


Përshkrimi

* Set per ngjyrosje CRAYOLA

* Modeli Little Pet

* Per femije 3 - 10 vjec

* Permasat: 11.5 x 33.0 x 24.0

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 49295

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 290 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
890 Lekë
Shitur (9)
4 ne stok
1 690 Lekë
Shitur (15)
2 ne stok
1 490 Lekë
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 300 L
1 290 Lekë
1 590 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 400 L
2 590 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 690 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
1 090 Lekë
Shitur (34)
3 ne stok
4 490 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
5 490 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 400 L
890 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
790 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
3 890 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 200 L
490 Lekë
690 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 800 L
3 190 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
- 100 L
690 Lekë
790 Lekë
Shitur (10)
4 ne stok
1 890 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
11 900 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 500 L
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok

Përshkrimi

Seti i aktiviteteve Washimals Crayola me qenushet të adhurueshëm për të dekoruar dhe personalizuar, larë dhe rilyer.

Luaj me setin për të dekoruar dhe personalizuar qenushet prej kadifeje me shënjues që lahen me Crayola.

Pasi të keni mbaruar lojen vazhdon me banjën në vaskë për të larë qenushin tuaj me furçë, për të hequr bojën dhe për të filluar nga e para!

Vaska funksionon vërtet!

Ne paketim perfshihet:

- 4 qenushe per të ngjyrosur

- 1 vaskë

- 1 furçë

- 6 ngjyra që lahen

- Udhëzimet

Eshte e pershtateshme per moshat  3 - 10 vjec

Permasat: 11.5 x 33.0 x 24.0

Reviews (0)