1 990 Lekë


Përshkrimi

Globo Loje Familjare Druri 2ne1 Mos u Nxeh 16 cp

  • Loja Globo mund te luhet nga 4 persona
  • Ne kuti ka dy llojete ndryshme lojerash 
  • Rekomandohet per femije  10 muaj+
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 66206

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1500 L
7 990 Lekë
9 490 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 3000 L
26 490 Lekë
29 490 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 2000 L
14 990 Lekë
16 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1000 L
4 490 Lekë
5 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 4000 L
11 990 Lekë
15 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 200 L
490 Lekë
690 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 500 L
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 2000 L
7 990 Lekë
9 990 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
14 990 Lekë
16 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1400 L
6 490 Lekë
7 890 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
- 1000 L
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
- 400 L
590 Lekë
990 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
- 900 L
2 090 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (19)
2 ne stok
- 500 L
2 490 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
8 490 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
2 190 Lekë
I disponueshëm
2 590 Lekë
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok

Përshkrimi

Globo Loje Familjare Druri 2ne1 Mos u Nxeh 16 cp

Loja e Ludo King  dhe loja Mos u Nxeh ne dru.Dy lojera argetuese tavoline per ti mbajtur gjithmone me

vete .Lojerat mund tju bejne shoqeri si te vegjelve gjithashtu dhe te rriturve.

Rekomandohet per femije nga mosha 10 muajsh +

Permasat : 30.5 x 30.5 x 4 cm

Specifikat

Marka Globo

Reviews (0)