2 690 Lekë


Përshkrimi

Globo Varka e Nohas Druri 13 cp

  • Varke druri e  perbere prej 13 pjesesh. 
  • Rekomandohet per femije nga mosha 24 muaj +
  • Loja me varken rrit aftesine intelektuale dhe vizuale te femijes
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 66177

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1000 L
4 490 Lekë
5 490 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
3 499 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
9 490 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
29 490 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
23 990 Lekë
Shitur (8)
3 ne stok
8 090 Lekë
3 ne stok
15 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
5 490 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
9 490 Lekë
Shitur (5)
3 ne stok
16 990 Lekë
3 ne stok
5 990 Lekë
3 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
3 790 Lekë
3 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Globo Varka e Nohas Druri 13 cp

Varke me perberje druri,rezistente e perbere prej 13 pjesesh.

Varka kane perberje lloje te ndryshmete kafsheve  qe egzistojne ne  toke, per te bere femijen te njihet me nga afer me

kafshet e botes .

Loja me varken rrit aftesine motorrike dhe intelektuale te femijes 

Produktet që keni parë

Reviews (0)