3 990 Lekë


Përshkrimi

Helikopter Loder i Ndihmes se Shpejte

  • Helikopteri i ndihmes se shpejte ne cdo situate rreziku
  • Me nje varke shpetimi dhe nje grep
  • Rekomandohet per femijet mbi 3 vjec
  • Me 2 bateri te tipit AA
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 66815

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1000 L
4 490 Lekë
5 490 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
3 499 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
9 490 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
29 490 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
23 990 Lekë
Shitur (8)
3 ne stok
8 090 Lekë
3 ne stok
15 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
5 490 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
9 490 Lekë
Shitur (5)
3 ne stok
16 990 Lekë
3 ne stok
5 990 Lekë
3 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
3 790 Lekë
3 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Helikopter Loder i Ndihmes se Shpejte

Jeni gati te fluturoni ne aventura te reja?

Helikopteri i ndihmes se shpejte eshte gati per cdo ndodhi dhe aksion

Me dy helika rrotulluese ne pjesen e siperme, per te fluturuar ne lartesi te pakrahasueshme

Dera gri mund te hapet dhe mbyllet duke shtypur butonin e kuq ne pjesen anesore

Vjen me nje anije shpetimi ne ngjyre te kuqe me litar te gatshem ne ngjyre te zeze gati per te kapur cdo person te plagosur apo demtuar

Se bashku me anijen e shpetimit vjen dhe nje grep me litar qe terhiqet per te varur aksesoret apo anijen e shpetimit dhe per te shoqeruar te plagosurin ne helikopter

Helikopteri ndricon dhe leshon tinguj (kur shtypni butonin e kuq ne pjesen anesore) per te lajmeruar se ndihma eshte duke ardhur

Dera e pasme ne ngjyre te zeze mund te hapet per te vendosur menjehere cdo kukull qe i duhet ndihma

Perbere nga material plastik

Funksionon me 2 bateri te tipit AA (1.5 Volt) te perfshira ne paketim

Rekomandohet te perdoret nga femijet e moshes mbi 3 vjec

Produktet që keni parë

Reviews (0)