800 Lekë


Përshkrimi

Lisciani Baby Plus Emocionet e Mia te Para

  • Forma per te nxitur femijet te shprehin emocionet
  • Me 12 kartona me figura te ndryshme
  • Per femijet 1-4 vjec
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 70044

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 1500 L
7 990 Lekë
9 490 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
- 3000 L
26 490 Lekë
29 490 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
- 2000 L
14 990 Lekë
16 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 1000 L
4 490 Lekë
5 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 4000 L
11 990 Lekë
15 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 200 L
490 Lekë
690 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
- 500 L
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
- 2000 L
7 990 Lekë
9 990 Lekë
I disponueshëm
- 2000 L
14 990 Lekë
16 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1400 L
6 490 Lekë
7 890 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
- 1000 L
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
- 400 L
590 Lekë
990 Lekë
Shitur (28)
I disponueshëm
- 900 L
2 090 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (19)
2 ne stok
- 500 L
2 490 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
8 490 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
2 190 Lekë
I disponueshëm
2 590 Lekë
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok

Përshkrimi

Lisciani Baby Plus Emocionet e Mia te Para

Ndihmojini femijet te mesojne te shprehin emocionet me lojerat argetuese

Me 12 kartona te vegjel me figura te ndryshme per te shprehur:

- merzine

- hidherimin

- nevrikosjen

- buzeqeshjen, etj.

Bashkoni pjeset per te mesuar se ne cilat raste duhet te shprehni secilin emocion

Loja argetuese qe do nxise femijet te jene me te hapur dhe te shprehin pa ndrojtje emocionet e tyre

E pershtatshme per femijet nga 1-4 vjec

Reviews (0)