2 490 Lekë


Përshkrimi

Makine me piano per bebe He8036

  • Makine e vogel me tinguj si nje piano per bebe
  • Zhvillon shqisat e te parit, te degjuarit dhe te prekurit
  • Vjen se bashku me formuese ne ngjyra te ndryshme
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 62492

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 200 L
490 Lekë
690 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
9 990 Lekë
I disponueshëm
16 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1400 L
6 490 Lekë
7 890 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
- 1000 L
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
- 500 L
2 490 Lekë
2 990 Lekë
Shitur (44)
I disponueshëm
8 490 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
2 190 Lekë
I disponueshëm
2 590 Lekë
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
3 990 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
2 290 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (6)
3 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Makine me piano per bebe He8036

Autobusi i vogel qe mban mjetet qe nxisin zhvillimin e femijes suaj

Zhvillon shqisat e te parit, te degjuarit dhe te prekurit

Luani ne pianon ne pjesen e siperme te autobusit per te leshuar tinguj muzikore qe do argetojne femijet

Dizenjuar per te qene ne komfort me lekuren e bute te femijes

Perbehet nga materiale te sigurta per shendetin e femijes suaj, jo toksike

Krijuar me material te bute ne prekje dhe me cepa te harkuar per te ofruar siguri ne perdorim

Me formuese te vogla per perceptim te ngjyrave

Me formuese te vogla qe plotesojne autobuisn ne shumengjyra: lejla, blu, bojeqielli, te kuqe, te verdhe, jeshile

Funksione te tjera te autobusit shumefunksional:

• Luajtja me rruazat e vogla ne pjesen e siperme per te mesuar numerimin

• Perputhja e formuesve te vogla me format ne dizajni, edhe ne hapjen e deres se autobusit

• Me shkopin e pianos qe gjendet ne pjesen e poshtme te autobusit mund te prodhohen tinguj fantastike

• Me nje motor te vogel qe stimulon leshimin e tingujve per te argetuar femijet

Permasat e produktit:

Gjatesia: 25 cm

Gjeresia: 9 cm

Lartesia: 13 cm

Permasat e produktit te paketuar:

Gjatesia: 26 cm

Gjeresia: 10 cm

Lartesia: 14 cm

Permasat e formuesve te vogla:

Gjatesia: 2.7 cm

Gjeresia: 3.2 cm me e vogla, 5.3 cm me e madhja

Lartesia: 3.2 cm me e vogla, 4.4 cm me e larta

Produktet që keni parë

Reviews (0)