3 090 Lekë


Përshkrimi

Mikrofon me drita dhe kenge te ndryshme, per vajzat mbi 5 vjec

Frymezuar nga seriali i njohur ne Netflix, Maggie & Bianca Fashion Friends

Femijet do te argetohen duke dhene...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 41811

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 590 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 090 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (13)
1 ne stok
890 Lekë
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
4 690 Lekë
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Mikrofon me drita dhe kenge te ndryshme, per vajzat mbi 5 vjec

Frymezuar nga seriali i njohur ne Netflix, Maggie & Bianca Fashion Friends

Femijet do te argetohen duke dhene koncertin e tyre

Mikrofoni ka 4 kenge origjinale te serialit

Kompatibel me te gjithe lexuesit MP3,CD, smartphone, tablet, kompiuter, stereo

Funksionon me 2 bateri 1,5 V LR6 (te perfshira)

Produktet që keni parë

Vleresimet