990 Lekë


Përshkrimi

Set Perime me Prerje

  • Set perime me prerje  ,tabaka dhe thike
  • Rekomandohet per femije 3 vjec+
  • Permasat  cm  22,5 x 13 x 4,5 cm
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 66202

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 190 Lekë
I disponueshëm
2 190 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
2 290 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 390 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
1 990 Lekë
I disponueshëm
3 300 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok

Përshkrimi

Set Perime me Prerje

Set me permime te prera ne mes .

Ky set do ti jape femijes shume argetim duke zbuluar se si  duken perimet ne qender 

Pamja dhe  ngjyrat te shkelqyera ,cilesia e larte .

Rekomandohet per femije nga mosha 3 vjec +

Permasat cm  22,5 x 13 x 4,5 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)