990 Lekë


Përshkrimi

Set Perime me Prerje

  • Set perime me prerje  ,tabaka dhe thike
  • Rekomandohet per femije 3 vjec+
  • Permasat  cm  22,5 x 13 x 4,5 cm
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 66202

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1000 L
4 490 Lekë
5 490 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
3 499 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
9 490 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
29 490 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
23 990 Lekë
Shitur (8)
3 ne stok
8 090 Lekë
3 ne stok
15 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
5 490 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
9 490 Lekë
Shitur (5)
3 ne stok
16 990 Lekë
3 ne stok
5 990 Lekë
3 ne stok
16 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
3 790 Lekë
3 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Set Perime me Prerje

Set me permime te prera ne mes .

Ky set do ti jape femijes shume argetim duke zbuluar se si  duken perimet ne qender 

Pamja dhe  ngjyrat te shkelqyera ,cilesia e larte .

Rekomandohet per femije nga mosha 3 vjec +

Permasat cm  22,5 x 13 x 4,5 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)