17 990 Lekë


Përshkrimi

* Karrige Elektrike Relaksi Chipolino

* Modeli AIDA

* Per femije deri 6 muajsh dhe me peshe deri ne 9kg

* Rrotullohet 360grade

* Muzike dhe me melodi

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 48420

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

6 990 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
11 900 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 490 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 090 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
- 500 L
3 490 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
8 490 Lekë
I disponueshëm
900 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
SHITUR
1 290 Lekë
Shitur (2)
Nuk ka me gjendje
- 100 L
890 Lekë
990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
SHITUR
8 590 Lekë
Shitur (1)
Nuk ka me gjendje
- 2600 L
8 900 Lekë
11 500 Lekë
3 ne stok
- 3100 L
9 900 Lekë
13 000 Lekë
3 ne stok
- 3100 L
9 900 Lekë
13 000 Lekë
2 ne stok
- 500 L
1 990 Lekë
2 490 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
- 0 L
SHITUR
1 190 Lekë
Nuk ka me gjendje

Përshkrimi

Nje karrige plot ngjyra dhe dizenjo te ndryshme.

Nje zgjidhje ideale per gjumin e femijeve, por edhe per argetimin e tyre. 

Eshte e rehatshme dhe e bute. Me lodra pellushi te varura ne te.

Eshte e pershtateshme per femije deri ne 6 muaj dhe me peshe 9kg

Karrigja mund te rrotullohet 360 grade, dhe me dy pozicione meshteteses.

Panel me lodra prej pellushi te bute per te argetuar femijen edhe tinguj dhe melodi.

5 shpejtesi lekundjeje, dhe kohezgjatja e lekundjes mund ta vendosni ju me opsionet 15 min, 30 min, 60 min.

Gjithashtu mund te komandohet edhe nepermjet telekomandes.

Funksionon me energji elektrike, me adaptor AC / DC - Hyrja AC 110-220V, 50 / 60Hz, 0,1А dhe DC 5V / 1000 mA

Permasat: L 80 cm / W 95 cm / H 103 cm

Reviews (0)