11 990 Lekë


Përshkrimi

Chipolino Karrige Relaksi Elektrike HUG

  • Karrige elektrike me lekundje qe lidhet me bluetooth
  • Per moshen deri ne 6 muaj dhe peshe deri ne 9 kg
  • Me 3 nivele lekundje dhe 3 nivele kohezgjatje
  • Mund te luani dhe muzike dhe ta kontrolloni me telekomande
  • Punon me energji elektrike apo bateri
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 65365

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

1 499 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 690 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (117)
I disponueshëm
1 090 Lekë
Shitur (609)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (57)
I disponueshëm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 499 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 500 L
1 990 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
1 890 Lekë
Shitur (22)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
SHITUR
8 990 Lekë
Shitur (2)
Nuk ka me gjendje
- 100 L
890 Lekë
990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
SHITUR
1 690 Lekë
Shitur (4)
Nuk ka me gjendje
SHITUR
10 990 Lekë
Shitur (7)
Nuk ka me gjendje
3 290 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
27 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
6 990 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
11 900 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
SHITUR
9 490 Lekë
Shitur (7)
Nuk ka me gjendje
8 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 090 Lekë
Shitur (36)
I disponueshëm
SHITUR
2 990 Lekë
Shitur (7)
Nuk ka me gjendje
2 499 Lekë
Shitur (26)
I disponueshëm
SHITUR
10 690 Lekë
Nuk ka me gjendje
8 490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
790 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
8 490 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Chipolino Karrige Relaksi Elektrike HUG

E pershtatshme per foshnja te moshes deri ne 6 muaj me peshe deri ne 9 kg

Me 3 pozicione mbeshtetese per te siguruar komforditet maksimal

Me 3 lodra prej pellushi te vendosura ne nje hark mbeshtetes per te terhequr vemendjen e femijes dhe per ta mbajtur te angazhuar

Pajisur me nje jastek te bute per te suportuar mbeshtetjen e kokes se femijes

Me nje rrip me 5 pika sigurie per te ofruar mbrojtjen absolute dhe ne lartesi

Paloset lehtesisht, duke mos zene hapesire

Ofrohet ne paketim ne forme dhurate, ideale per miqte apo familjaret tuaj

Prodhuar ne perputhje me standardet Europiane EN 16232

Manualin e perdorimit dhe instruksionet i gjeni ketu

Funksionon ne dy menyra:

- Me adaptor AC/DC - АС 100-240V, 50/60Нz dhe DС 6V/1А (i perfshire ne paketim)

- Me 4 bateri te tipit АА (LR6) /1,5 Volt (nuk jane te perfshira ne paketim)

Funksione te tjera te produktit:

- 5 shpejtesi lekundjeje qe i zgjidhni nga telekomanda sipas deshires

- Me telekomande per te komanduar nivelet e shpejtesise dhe muziken

- Me muzike qe mund te kontrolloni volumin, cilen muzike deshironi

- Kohezgjatja e lekundjes varion nga 8 minuta, 15 minuta, 30 minuta

- Lidhje me bluetooth me pajisjen

Permasat e produktit:

Gjatesia: 74 cm 

Gjeresia: 60 cm

Lartesia: 74 cm

Reviews (0)