6 490 Lekë


Përshkrimi

Fisher Price Zebra Hapat e Pare

  • Lodra per femijet per te mesuar dhe luajtur
  • Femijet mund te luajne apo te mesojne hapat e pare
  • E pershtatshme per femije 6-36 muajsh
  • Me 7 funksione lojerash
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 26189

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 190 Lekë
I disponueshëm
- 100 L
890 Lekë
990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 1500 L
8 490 Lekë
9 990 Lekë
4 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 690 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
1 499 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
- 500 L
1 990 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
1 890 Lekë
Shitur (22)
1 ne stok
3 290 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
27 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
SHITUR
5 490 Lekë
Shitur (9)
Nuk ka me gjendje
6 990 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
11 900 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
1 090 Lekë
Shitur (38)
I disponueshëm
SHITUR
2 990 Lekë
Shitur (7)
Nuk ka me gjendje
8 490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok

Përshkrimi

Fisher Preice Zebra

Ndihmesa e pare per hapat e pare te femijes me lodren ku femija mund te ulet, te luaje, te ece apo dhe te qendroje

Lodra Zebra vjen me dy menyra per te luajtur, me muzike dhe tinguj qe e shoqerojne femijen duke mesuar te hedhe hapat e pare

Me 7 funksione aktivitetesh per te shtypur, rrotulluar, kthyer apo per te bere zhurme

Femija mund ta perdore ne dy menyra: per te mesuar te ece apo dhe per te luajtur gjate pushimit me funksionet ne pjesen e perparme

Mbeshtetesja per duart eshte krijuar per te qene e lehte ne mbajtje, stabel, me 4 goma me baze te tradhe qe ndihmojne femijen dhe mundesojne levizjen e duhur

Rekomandohet te perdoret nga femijet e moshes 6-36 muajsh

Ka nevoje per 2 bateri te tipit AA (nuk perfshihen ne paketim)

Me permasa 46 x 40 cm

81iQVMNG0vL._AC_SL1500_.jpg

Funksionet e lodres i gjeni si ne imazhin me poshte:

Specifikat

Marka Fisher Price

Produktet që keni parë

Reviews (0)