890 Lekë
990 Lekë
Kurseni 100 Lekë


Përshkrimi

Gjate periudhes se daljes se dhembeve femijet kane nevoje per keto aksesore praktike te cilet e lehtesojne disi gjendjen e femijes ne kete periudhe. 

Aksesore te bute dhe fleksibel,...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 21639

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 490 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
3 790 Lekë
2 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (32)
3 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (66)
3 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 990 Lekë
2 ne stok
4 490 Lekë
3 ne stok
4 990 Lekë
4 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 090 Lekë
Shitur (695)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (22)
1 ne stok
1 690 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (7)
4 ne stok
17 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
8 490 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok
SHITUR
10 690 Lekë
Nuk ka me gjendje
27 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
SHITUR
2 990 Lekë
Shitur (7)
Nuk ka me gjendje

Përshkrimi

Gjate periudhes se daljes se dhembeve femijet kane nevoje per keto aksesore praktike te cilet e lehtesojne disi gjendjen e femijes ne kete periudhe. 

Aksesore te bute dhe fleksibel, femijet mund ti kafshojne dhe mund te pertypen lehtesisht. 

Qetesojne irritimin, dhimbjen dhe kruajtjet nga dhembet. 

Aksesore me forma zbavitese per te terhequr vemendjen e femijeve. 

Per femijet e moshave mbi 6 muajsh.

Specifikat

Marka Clementoni

Produktet që keni parë

Reviews (0)