4 990 Lekë


Përshkrimi

Tapet i Bute per Lojrat e Para Ferma 200x150

  • Tapet per bebe lojrat e para
  • Te stampuar Kafshet e Fermes
  • Permasat: 200x150 cm
  • Per femijet mbi 0 muajsh
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 70076

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 490 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
3 790 Lekë
2 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (32)
3 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (66)
3 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 990 Lekë
2 ne stok
4 490 Lekë
3 ne stok
4 990 Lekë
4 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 090 Lekë
Shitur (695)
I disponueshëm
1 890 Lekë
Shitur (22)
1 ne stok
1 690 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (7)
4 ne stok
17 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
8 490 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok
SHITUR
10 690 Lekë
Nuk ka me gjendje
27 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
SHITUR
2 990 Lekë
Shitur (7)
Nuk ka me gjendje

Përshkrimi

Tapet i Bute per Lojrat e Para Ferma 200x150

Tapeti i bute per lojrat e para me perzonazhe te kafesheve te fermes te stampuar.

Tapeti ka madhësine e duhur për të siguruar një hapësirë ​​të madhe loje dhe me një TRASHËSI 7 MM për të zbutur rënien gjatë lojes.

E pershtatshme per te gjithe femijet e porsalindur mbi 0 muajsh

Permasat e tapetit: 200 x 150 cm

Reviews (0)