2 990 Lekë


Përshkrimi

Timoni per Shoferet e Vegjel HE0623

  • Timoni edukativ qe do terheqe vemendjen dhe do mbaje femijen te angazhuar
  • Rekomandohet per femijet e moshes mbi 18 muajsh
  • Me dy unaza plastike qe vendosen ne sedilje ne makine
  • Me efekte te dritave, ngjyrave, tingujve
  • Me timon, pasqyre plastike dhe dy rripa te rregullueshem ne gjatesi
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 66839

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (15)
2 ne stok
4 490 Lekë
3 ne stok
1 090 Lekë
Shitur (683)
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
- 10%
1 971 Lekë
2 190 Lekë
I disponueshëm
- 100 L
890 Lekë
990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 690 Lekë
I disponueshëm
- 10%
1 701 Lekë
1 890 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
SHITUR
1 499 Lekë
Shitur (8)
Nuk ka me gjendje
1 890 Lekë
Shitur (22)
1 ne stok
- 1000 L
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (5)
2 ne stok
3 290 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
27 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
8 490 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok
1 090 Lekë
Shitur (38)
I disponueshëm
SHITUR
2 990 Lekë
Shitur (7)
Nuk ka me gjendje
790 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm

Përshkrimi

Timoni per Shoferet e Vegjel HE0623

Lodra edukative, interaktive qe nuk do te merzise asnjehere femijen tuaj, si kur e merrni me vete ne cdo udhetim

Vjen me sinjale, efekte te drites dhe melodi qe do terheqin vemendjen e femijes dhe do e mbajne te angazhuar

Rekomandohet te perdoret nga femijet mbi moshen 18 muaj

Sapo te ndizet, timoni do te leshoje tingull qe terheq menjehere vemendjen

Te dyja unazat plastike ne pjesen e siperme sherbejne per te lidhur timonin me ndenjesen per femijet ne makine (serxholino)

Unazat jane universale, mund te montohen ne cdo makine

Te dy rripat mund te rregullohen sipas lartesise qe deshironi, ne pershtatje me gjatesine e femijes per te siguruar komforditet

Ne pjesen e perparme femija do te hutohet me pasyqren plastike, e cila eshte krijuar per te qene e sigurt, e pademshme per femijen

Me timon rrotullues ne ngjyre te bardhe, jeshile, portokalli qe krijon efekte te drites dhe muzikes

Sinjalizoni per kthesa sapo te kthehet makina, bjerini borise per te sinjalizuar dhe te tjeret dhe butonin e ndezjes per tinguj dhe melodi argetuese

Perbehet nga material plastik, per te ofruar siguri dhe komforditet tek femijet ne perdorim

Funksionon me 3 bateri te tipit AA

Mund te ofrohet dhe si dhurate per te gjithe femijet e vegjel, krijuar ne kutine e paketimit ne formen e dhurates

Permasat e produktit:

Permasat e paketimit: 43,5 x 11,5 x 23 cm

Gjeresia: 23  cm

Thellesia: 11.5 cm

Lartesia: 43.5 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)