1 990 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 500 Lekë


Përshkrimi

Bëni kohën e banjës më argëtuese me Trenin TOMY i cili ben flluska.

Choo choo! Unë jam kapiteni Seagull dhe jam në rrugën time për shumë argëtim me flluska

Mblidhni ujin dhe...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 47945

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 790 Lekë
I disponueshëm
2 190 Lekë
I disponueshëm
- 100 L
890 Lekë
990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
- 1500 L
8 490 Lekë
9 990 Lekë
4 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 690 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
1 390 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
1 499 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
1 890 Lekë
Shitur (22)
1 ne stok
3 290 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
27 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
SHITUR
5 490 Lekë
Shitur (9)
Nuk ka me gjendje
6 990 Lekë
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
11 900 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 490 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
1 090 Lekë
Shitur (38)
I disponueshëm
SHITUR
2 990 Lekë
Shitur (7)
Nuk ka me gjendje
8 490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok

Përshkrimi

Bëni kohën e banjës më argëtuese me Trenin TOMY i cili ben flluska.

Choo choo! Unë jam kapiteni Seagull dhe jam në rrugën time për shumë argëtim me flluska

Mblidhni ujin dhe mbushni trenin tim.

Tërhiqeni levën dhe shikoni se çfarë ndodh ... këtu hidhen flluska!

Eshtë në zemër të gjithçkaje që bëjmë. Ne jemi plot surpriza të vogla që do t'ju kënaqin ju dhe fëmijën tuaj sepse ne e dimë se kujtimet formohen kur të qeshurat nuk ndahen.

E pershtateshme per femije 18 Muaj +

Produktet që keni parë

Reviews (0)