3 490 Lekë


Përshkrimi

Bilardo e vogel druri me permasa 75x41x16.5cm

Material me cilësi të lartë. Seti permban guret e bilardos klasike amerikane, 2 tenda druri, trekëndëshin plastik, shkumës dhe furçë...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 27599

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
5 890 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 390 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
6 490 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
5 590 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
890 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
890 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (14)
1 ne stok
590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
New
1 990 Lekë
I disponueshëm
New
5 490 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Bilardo e vogel druri me permasa 75x41x16.5cm

Material me cilësi të lartë. Seti permban guret e bilardos klasike amerikane, 2 tenda druri, trekëndëshin plastik, shkumës dhe furçë pastrimi.

Gjatësia e stekes eshte 63 cm ndersa diametri i secilit gur eshte 2.5 cm.

KUJDES! Loja nuk eshte e përshtatshme për fëmijët nën 5 vjeç.

Specifikat

Materiali Druri

Produktet që keni parë

Reviews (0)