590 Lekë


Përshkrimi

Patatrack Ultimo është një lojë e shpejtë dhe argëtuese për 2 ose më shumë lojtarë.

Qëllimi i lojës është që të nxjerrë tullat me ngjyra nga kulla pa e hedhur atë.

Sfidoni miqtë...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 44109

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 190 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 500 L
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (28)
2 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
- 700 L
1 890 Lekë
2 590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
- 900 L
2 790 Lekë
3 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (28)
4 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (10)
1 ne stok
890 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
890 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 500 L
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
- 700 L
790 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Patatrack Ultimo është një lojë e shpejtë dhe argëtuese për 2 ose më shumë lojtarë.

Qëllimi i lojës është që të nxjerrë tullat me ngjyra nga kulla pa e hedhur atë.

Sfidoni miqtë tuaj: mos e hidhni kullën!

Epershtatesme per moshat 3 +vjet

Përbërja: plastike

45 cope

Marka: Globe Games

Produktet që keni parë

Reviews (0)