2 990 Lekë


Përshkrimi

Luaj futboll ne tavoline

Nje loje argetuese per femijet tuaj ne kohen e tyre te lire

Permes tyre femijet, qe foshnje e deri ne moshe shkollore, marrin njohuri te gjithanshme, si...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 44110

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 500 L
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (28)
2 ne stok
590 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
- 700 L
1 890 Lekë
2 590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
- 900 L
2 790 Lekë
3 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (28)
4 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (10)
1 ne stok
890 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
890 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 500 L
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
- 700 L
790 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Luaj futboll ne tavoline

Nje loje argetuese per femijet tuaj ne kohen e tyre te lire

Permes tyre femijet, qe foshnje e deri ne moshe shkollore, marrin njohuri te gjithanshme, si per shkronjat, numrat, natyren, profesionet etj

Shumellojshmeria e tematikes, e formes dhe e funksionit te tyre, zhdervjelltesojne aftesite motorike e logjike te femijes

E pershtatshme per femijet mbi 3 vjec

Permasat 50.5x30x9cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)