84 990 Lekë


Përshkrimi

Gure Shahu per mjedis te jashtem ( 85 cm B/Z)

Seti perbehet nga: 2 Mbreter; 2 Mbreteresha; 4 Oficere; 4 Kuaj;4 Torre; 16 ushtare

Lartesia e mbretit 85 cm; diametri 23 -27 cm

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 32721

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Gure Shahu per mjedis te jashtem ( 85 cm B/Z)

Seti perbehet nga: 2 Mbreter; 2 Mbreteresha; 4 Oficere; 4 Kuaj;4 Torre; 16 ushtare

Lartesia e mbretit 85 cm; diametri 23 -27 cm

Dizajn Ergonomik ( te lehte per tu perdorur me nje dore)

Rezistent ndaj kushteve klimatike

Loje argetuese per te gjithe familjen dhe miqte tuaj 

Mund te luhet kudo ne natyre 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
5 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (61)
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 490 Lekë
10 990 Lekë
Kurseni 1500 L
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
890 Lekë
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
2 390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (13)
2 ne stok
590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al