84 990 Lekë


Përshkrimi

Gure Shahu per mjedis te jashtem ( 85 cm B/Z)

Seti perbehet nga: 2 Mbreter; 2 Mbreteresha; 4 Oficere; 4 Kuaj;4 Torre; 16 ushtare

Lartesia e mbretit 85 cm; diametri 23 -27 cm

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 32721

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 490 Lekë
10 990 Lekë
Kurseni 1500 L
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 390 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
6 490 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
5 590 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (5)
3 ne stok
890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
890 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (14)
1 ne stok
590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

Përshkrimi

Gure Shahu per mjedis te jashtem ( 85 cm B/Z)

Seti perbehet nga: 2 Mbreter; 2 Mbreteresha; 4 Oficere; 4 Kuaj;4 Torre; 16 ushtare

Lartesia e mbretit 85 cm; diametri 23 -27 cm

Dizajn Ergonomik ( te lehte per tu perdorur me nje dore)

Rezistent ndaj kushteve klimatike

Loje argetuese per te gjithe familjen dhe miqte tuaj 

Mund te luhet kudo ne natyre