2 790 Lekë
3 690 Lekë
Kurseni 900 Lekë


Përshkrimi

Mblidhni miqtë dhe familjen së bashku për këtë version ballë për...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 50264

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 190 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 500 L
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (28)
2 ne stok
590 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
- 700 L
1 890 Lekë
2 590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (28)
4 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (10)
1 ne stok
890 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
890 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 500 L
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
- 700 L
790 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Mblidhni miqtë dhe familjen së bashku për këtë version ballë për ballë të lojës Speak Out.

Formoni ekipe dhe bëni që një lojtar nga secili ekip të ulet përpara njësisë dhe të thotë fraza të ndryshme ndërsa mbani një paisje plastike qe do ju pengoje te flisni.

Shokët e skuadrës përpiqen të mendojnë se çfarë ata kanë thënë kur dora ulet para tyre, duke treguar se është radha e tyre për të folur.

Por kur dora përplaset, mamaja është fjala dhe shokët e ekipit nuk mund të thonë asgjë.

Njësia do të vazhdojë të rrokulliset lart e poshtë rastësisht brenda raundit.

Fito kartat duke supozuar saktë frazat.

Skuadra me më shumë letra në fund të lojës fiton.

Karakteristikat e produktit Luaj kokë më kokë me familjen dhe miqtë

Shumë karta do të thotë shumë fraza

Kohëmatësi elektronik ndërpret lojtarët.

E pershtateshme per moshat 8+ vjec

Produktet që keni parë

Reviews (0)