6 490 Lekë


Përshkrimi

Kuti shahu prej druri është një nga lojërat më të dobishme per ju dhe fëmijet tuaj.

Loja e shahut ndikon...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 43743

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 500 L
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (28)
2 ne stok
590 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
- 700 L
1 890 Lekë
2 590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
- 900 L
2 790 Lekë
3 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (28)
4 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (10)
1 ne stok
890 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
890 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 500 L
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
- 700 L
790 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Kuti shahu prej druri është një nga lojërat më të dobishme per ju dhe fëmijet tuaj.

Loja e shahut ndikon pozitivisht në personalitetin dhe karakterin tek fëmijet e cilet do të kuptojë rëndësinë e të vepruarit në një mënyrë të planifikuar dhe do të rrisë perqendrimin dhe vetëbesimin.

Me dhomen te posaçme për ruajtjen e gureve ato nuk do tju humbasin gurët tuajdhe do të keni mundësi t’i ruani lehtësisht në grupin tuaj të shahut.

Karakteristikat : Eshtë bërë prej materiali druri. Fusha eshte i perber material dru arre te perpunuar.

Gurët janë prej druri.

Permasat e produktit : 30 x 30 x 7 cm

Pesha: 1.650 Gr

Produktet që keni parë

Reviews (0)