2 390 Lekë


Përshkrimi

  • Lego Duplo Animal Train 
  • Modeli 10955
  • Permbane 15 pjese
  • I pershtatshem per 1.5 vjec +
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 70339

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 490 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
3 490 Lekë
2 ne stok
3 190 Lekë
2 ne stok
1 099 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
4 190 Lekë
3 ne stok
179 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
199 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 1000 L
2 490 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (15)
3 ne stok
1 090 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (231)
3 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (62)
2 ne stok
990 Lekë
Shitur (8)
3 ne stok
4 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (8)
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
- 500 L
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
14 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
1 499 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Prezantoini vogëlushet tuaj me mbretërine e kafshëve me LEGO DUPLO Train My First Animal (10955).

Ka shumë për adhuruesit e kafshëve të vogla që të bëjnë me elefantin, tigrin, gjirafën dhe panda.

Ndërsa ndërtojnë dhe rindërtojnë, rreshtojnë vagonët, vendosin kafshë në tren dhe jashtë tyre dhe i vendosin ato njëra mbi tjetrën, ata zhvillojnë aftësi të shkëlqyera motorike dhe eksplorojnë një botë magjike të lojës me role imagjinative.

Veçoritë novatore, si qafa e lëkundur e gjirafës, i shtojnë gëzim shtesë kësaj lodre mësimore lozonjare.

Kartat e ndërtimit, me imazhe të modeleve në madhësi reale, lejojnë fëmijët të vendosin tullat mbi imazhin ndërsa ndërtojnë.

Për edhe më shumë argëtim, fëmijët mund ta lidhin trenin me lodra të tjera DUPLO me rrota.

Lodrat LEGO DUPLO vendosin argëtim të hapur, vetë-shprehje dhe mësim të gëzueshëm në duart e parashkollorëve.

Me grupet e lojërave DUPLO, prindërit dhe fëmijët e vegjël mund të ndajnë momente të çmuara zhvillimi ndërsa luajnë së bashku.

Permasat: 35,4 x 19,1 x 9,1 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)