1 490 Lekë


Përshkrimi

Loder shkencore me Magnet Luna 12ne1

  • Loje e lezetshme shkencore
  • Set magnetic me 12 lloje te ndryshme ne nje paketim
  • Argetohuni dhe mesoni ne te njejten kohe
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 66244

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 490 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
3 490 Lekë
2 ne stok
3 190 Lekë
2 ne stok
1 099 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
4 190 Lekë
3 ne stok
179 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
199 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
- 1000 L
2 490 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (15)
3 ne stok
1 090 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (231)
3 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (62)
2 ne stok
990 Lekë
Shitur (8)
3 ne stok
4 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (8)
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (15)
I disponueshëm
- 500 L
2 990 Lekë
3 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
7 490 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
14 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
1 499 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Loder shkencore me Magnet Luna 12ne1

Produkti i cili ju mundeson te mesoni dhe argetoheni duke mesuar per shkencen

Vjen me 12 lloje te ndryshme ne nje paketim ku mund te keni shumllojshmeri gjerash

Produktet që keni parë

Reviews (0)