3 490 Lekë


Përshkrimi

Nje fushe per te luajtur Hokey ne tavoline

Material druri per femijet e moshes mbi 3 vjec

Permban 2 disqe dhe 2 bastune. Punon me 8 bateri AA qe nuk jane te perfshira ne set

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 27600

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
SHITUR New
690 Lekë
Shitur (2)
Nuk ka me gjendje
New
890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
New
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 390 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
SHITUR
3 490 Lekë
Shitur (2)
Nuk ka me gjendje
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 890 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
6 490 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
890 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
890 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (14)
1 ne stok
590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

Përshkrimi

Nje fushe per te luajtur Hokey ne tavoline

Material druri per femijet e moshes mbi 3 vjec

Permban 2 disqe dhe 2 bastune. Punon me 8 bateri AA qe nuk jane te perfshira ne set

Nuk ju duhet shume hapesire mund te luani edhe mbi tavolinen tuaj 

Zhvillojne aftesine e femijes tuaj per tevendosur trurin ne pune dhe per te qene i shkathet 

Permasat: 77x37x10 cm

* KUJDES! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç.

Produktet që keni parë

Reviews (0)