890 Lekë


Përshkrimi

Pino Domino Xhungla

Loja domino "Xhungla" permban 28 elemente te cilat jane prej druri.

Loja eshte e markes Pino.

Kjo loje ndihmon femijet te jene me...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 18809

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 490 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1500 L
9 490 Lekë
10 990 Lekë
I disponueshëm
- 1000 L
3 290 Lekë
4 290 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 390 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 600 L
590 Lekë
1 190 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
SHITUR
1 690 Lekë
Shitur (2)
Nuk ka me gjendje
3 490 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
6 490 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
5 590 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (5)
3 ne stok
890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (14)
1 ne stok
590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

Përshkrimi

Pino Domino Xhungla

Loja domino "Xhungla" permban 28 elemente te cilat jane prej druri.

Loja eshte e markes Pino.

Kjo loje ndihmon femijet te jene me social pas ajo luhet ne grup.

Nxit ndjenjen e bahkepunimit dhe te konkurences.

I meson te kontrollojne emocionet si ne rastin kur fitojne por edhe kur humbasin.

Mesojini femijet si te luajne dhe te argetohen, jp te luajne vetem per te fituar.

E pershtatshme per femijet mbi 3 vjec.

Specifikat

Marka Pino
Materiali Druri

Produktet që keni parë

Reviews (0)