9 990 Lekë
12 990 Lekë
Kurseni 3 000 Lekë


Përshkrimi

Chipolino Motociklet Elektrike Rider

  • Motociklete elektrike per femije
  • E pershtatshme per femijet mbi 3 vjec, ne peshe deri ne 20 kg
  • Me bateri qe karikohet 8-12 ore
  • Permasat: 80 x 36 x 52 cm
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 70151

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

11 990 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
1 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
4 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (10)
1 ne stok
28 900 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (23)
2 ne stok

Përshkrimi

Chipolino Motociklet Elektrike Rider

Motocikleta elektrike me bateri e pershtatshme per femijet qe shijojne lojerat dhe argetimin

E pershtatshme per femijet 3 vjec me peshe deri ne 20 kg

Motocikleta mund te drejtohet lehtesisht nga femija pa ndihmen e prindit

Funksionon me bateri ne fuqi 6 Volt, 4 AH, ne fuqi 18 Watt

Motocikleta funksionon ne shpejtesi 3 km/ore, me sigurese 1 ne 4 A

Funksionon me bateri qe karikohet per 8-12 ore

Ofron muzike, drita dhe nje kuti per te mbajtur aksesoret

Prodhuar ne perputhje me standardet dhe Direktivat Europiane per sigurine e lodrave

Mund te karikohet me adaptor Ac/DC ne tension 100-240 Volt, ne frekuence 50/60 Hz 6V ne 500 mAh

Permasat e produktit: 80 x 36 x 52 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)