3 990 Lekë


Përshkrimi

Makine me Telekomande  2 ne 1 Twist Car

  • Komandohet me telekomande apo me levizje te dores
  • Rrotullohet 360 grade me goma 4 x 4
  • E pershtatshme per femijet mbi 3 vjec
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 70788

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

28 produkte te tjere ne te njejten kategori:

SHITUR
1 690 Lekë
Nuk ka me gjendje
SHITUR
3 590 Lekë
Nuk ka me gjendje
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
SHITUR
2 990 Lekë
Shitur (23)
Nuk ka me gjendje
4 490 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
4 490 Lekë
Shitur (10)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (28)
1 ne stok
- 1700 L
3 290 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 900 L
New
1 590 Lekë
2 490 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Makine me Telekomande 2 ne 1 Twist Car

Zhvilloni aftesite operuese, orientuese te femijeve permes argetimit absolut

Makina me telekomande qe ofron levizje te shpejte, ne kontroll te plote, duke siguruar ore te gjata loje

Nxit zhvillimin e aftesive intelektuale, te ndjesise, se prekjes, koordinimit, vizionit, emocioneve apo aftesi trajnimi per levizjen

Mund te kontrollohet ne dy menyra, njera duke vendosur ne dore kontrollerin dhe mund ta drejtosh makinen me ane te levizjeve te dores dhe tjetra eshte me ane te telekomandes tradicionale

Performance e shkelqyer dhe e fuqishme ne te gjitha rruget

Leviz dhe ne terrene me kend 360 grade, per te ofruar performance absolute me gomat 4 x 4

Me efekte te muzikes per te shijuar plotesisht te gjithe argetimin

Perbere nga material gome PVC (Polyvinyl chloride) dhe aliazh fleksibel, material miqesor me mjedisin, ne cilesi, siguri ne perdorim

Trupi i makines eshte dizenjuar ne material plastik krijuar per te qene rezistent ndaj goditjeve dhe ne terrene te veshtira

Gomat vijne ne material me degezime per te rritur ferkimin, duke mundesuar udhetimin lehtesisht pa asnje veshtiresi

Mund te ofrohet dhe si dhurate per femije apo adoleshente, ne ditelindje, Krishtlindje, Halloween

Mund te levize ne te gjitha drejtimet: perpara, prapa, majtas, djathtas, komandojeni sipas deshires ne levizjen 360 grade

Me kend 45 grade per terrene te veshtira

Me nje buton ne telekomande qe automatikisht e ben makinen ne nivelin per terrene te veshtira (per te qene me e larte) apo e kunderta

Ne paketim do te gjeni makinen Twist Car, aksesoret per komandimin me dore, telekomanden, fishe per lidhje USB, nje kacavide

Produktet që keni parë

Reviews (0)