4 490 Lekë


Përshkrimi

Makine me Telekomande Desert Safari

  • Me 3 motorre me funksion te plote
  • Rekomandohet per femijet e moshes mbi 8 vjec
  • Komandohet me telekomande
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 60404

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

22 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 990 Lekë
Shitur (85)
I disponueshëm
2 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
3 990 Lekë
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 0 L
SHITUR
3 990 Lekë
Nuk ka me gjendje

Përshkrimi

Makine me Telekomande Desert Safari

* Makina qe do ju coje dhe ne rruget me te veshtira

* Mjafton te kapni telekomanden, te ndizni makinen dhe te filloni aventurat

* Me 6 goma te veshura me permasa oversize qe mund t'i mbani ne bar apo dhe ne rruget me te veshtira per te shijuar ne maksimum levizjet e makines

* Me force te larte te goditjes, makina perballon dhe rruget me te veshtira

* Me nje strukture te forte per perplasjet dizenjuar sipas modelit te makines, mundeson mbrojtjen nga goditjet duke mundesuar qe makina te mos rrezohet, per te patur performance maksimale

* Komandohet me telekomande

* Ne pjesen e poshtme te makines eshte bateria, butoni i kuq per ndezjen/ fikjen e makines dhe rregullimin e shpejtesise

* Telekomanda kerkon 2 bateri 1.5 V AA. Baterite nuk jane te perfshira

Produktet që keni parë

Reviews (0)