5 990 Lekë


Përshkrimi

Chipolino Makine Ride on Car ATV

  • E pershtatshme per femijet mbi 18 muajsh deri ne 25 kg
  • Me rrota te lirshme per te levizur, me muzike dhe timon
  • Me mbeshtetese per shpinen dhe me hapesire per te mbajtur aksesoret
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 63752

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Chipolino Makine Ride on Car ATV

* E pershtatshme per femijet e moshes mbi 18 muajsh, me peshe deri ne 25 kg

* Lodra stimulon zhvillimin e aftesive motorrike dhe te koordinimit te femijes

* Rrotat e makines levizin lirisht dhe femija mund dhe te manovra te lehta per t'u kthyer, apo rrotulluar

* Me hapesire te bollshme qe femija te qendroje lirshem dhe ne rehati

* Vjen me nje mbeshtetje te prapme qe eshte i rehatshem per femijen, edhe mund te perdoret nese prindi deshiron te shtyje femijen apo ta mbaje

* Me nje hapesire si kosh poshte ndenjeses, ku femija mund te mbaje aksesore apo cdo gje qe i nevojitet

* Me melodi te kendshme ne timon qe funksionon me bateri (Ka nevoje per 2 bateri te permasave AA, 1.5 V- baterite nuk jane te perfshira ne paketim)

* Produkti ofrohet ne nje kuti te bukur paketimi, qe mund ta beni dhurate per miqte apo te afermit tuaj

* Krijuar sipas te gjitha standardeve dhe direktivave europiane ne perputhje me sigurine e perdorimit te lodres

Permasat e produktit:

Gjatesia: 60 cm

Gjeresia: 31 cm

Lartesia: 41.5 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)