14 990 Lekë
18 990 Lekë
Kurseni 4 000 Lekë


Përshkrimi

  • Makine per Femije Mini Cooper Hatch, marka Chipolino 
  • Pershtatet per femije...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 35188

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Makine per Femije Mini Cooper Hatch e markes Chipolino

Ideale per duart e vogla te femijeve, qe ata te perjetojne ndjesine e te drejtuarit te nje makine

Makina ka edhe telekomande qe mund te perdoret nga prinderit nga nje frekuence prej 2.4GHz

Makina eshte me bateri dhe mund te punoje perreth nje ore me nje karikim te vetem

Me bateri te rikarikueshme 2 x 6V 4Ah ku cikli i pare i karikimit eshte 4-6 ore dhe me pas 8-12 ore nje karikim i plote

Vjen ne mgjyre te zeze dhe te bardhe

Mund ta lidhni me MP3 ose me smartphonin tuaj

Material prej plastike e forte dhe cilesore

E pershtateshme per tu perdorur nga femijet e moshave mbi 3 vjec dhe deri ne 30 kg 

Me shpejtesi 2,5-5,0 km / h 

Permasat jane 110 х 62 х 51 cm. 

Specifikat

Marka Chipolino
Garancia 1 vit

11 produkte te tjere ne te njejten kategori:

21 990 Lekë
Shitur (9)
1 ne stok
19 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 10000 L
Shitur (19)
I disponueshëm
24 990 Lekë
34 990 Lekë
Kurseni 10000 L
Shitur (1)
1 ne stok
14 990 Lekë
17 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (15)
3 ne stok
42 990 Lekë
I disponueshëm
34 990 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
24 990 Lekë
Shitur (10)
3 ne stok
42 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
29 990 Lekë
I disponueshëm
28 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.