16 990 Lekë
18 990 Lekë
Kurseni2 000 Lekë


Përshkrimi

  • Makine per Femije Mini Cooper Hatch, marka Chipolino 
  • Pershtatet per femije mbi 3 vjec dhe deri ne 30 kg 
  • Komandohet edhe nga femijet edhe nga prinderit 
  • 1 vit garanci 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 35188

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

1 790 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
3 390 Lekë
5 180 Lekë
Kurseni 1790 L
Shitur (26)
I disponueshëm

11 produkte te tjere ne te njejten kategori:

21 990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (25)
I disponueshëm
24 990 Lekë
28 990 Lekë
Kurseni 4000 L
Shitur (2)
3 ne stok
17 990 Lekë
Shitur (15)
3 ne stok
42 990 Lekë
I disponueshëm
24 990 Lekë
Shitur (10)
3 ne stok
42 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
39 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
29 990 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Makine per Femije Mini Cooper Hatch e markes Chipolino.

Ideale per duart e vogla te femijeve, qe ata te perjetojne ndjesine e te drejtuarit te nje makine.

Makina ka edhe telekomande qe mund te perdoret nga prinderit nga nje frekuence prej 2.4GHz.

Makina eshte me bateri dhe mund te punoje per rreth nje ore me nje karikim te vetem.

Me bateri te rikarikueshme 2 x 6V 4Ah ku cikli i pare i karikimit eshte 4-6 ore dhe me pas 8-12 ore nje karikim i plote.

Vjen ne ngjyre te zeze dhe te bardhe.

Mund te lidhet me MP3 ose me smartphonin tuaj.

Material prej plastike e forte dhe cilesore.

E pershtateshme per tu perdorur nga femijet e moshave mbi 3 vjec dhe deri ne 30 kg. 

Me shpejtesi 2,5-5,0 km / h.

Permasat jane 110 х 62 х 51 cm.

Specifikat

Marka Chipolino
Garancia 1 vit

Produktet që keni parë