1 390 Lekë


Përshkrimi

  • Vehicle Mondo Motors Security Spain Assortment
  • Marka: Mondo
  • Mosha: 3+
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 54883

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 800 L
690 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (5)
4 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
5 990 Lekë
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 1000 L
4 490 Lekë
5 490 Lekë
I disponueshëm
- 0 L
SHITUR
1 890 Lekë
Nuk ka me gjendje
3 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
450 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm

Përshkrimi

Makinë me telekomandë.
Ka disa lloje në dispozicion.
Makina kërkon bateri AA 2 x 1.5V dhe telekomandë - bateri AA 2 x 1.5V (nuk përfshihen).
Nuk është i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç.

Produktet që keni parë

Reviews (0)