2 990 Lekë


Përshkrimi

  • Intex Pishina Keshtjella e Bebeve
  • Argetim dhe mbrojtje nga dielli
  • Per femije 1 deri ne 3 vjec.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 35983

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
- 500 L
990 Lekë
1 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (29)
1 ne stok
590 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
250 Lekë
Shitur (61)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
350 Lekë
Shitur (8)
4 ne stok
890 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
390 Lekë
Shitur (7)
4 ne stok
990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
5 690 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
190 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
- 500 L
2 090 Lekë
2 590 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm

Përshkrimi

Intex Pishina Keshtjella e Bebeve

Pishina ne versionin me agertues 

Vjen ne forme keshtjelle qe femijet te mos kene probleme as me diellin e forte 

Permasat e pjeses se poshtme jane 30 x 26 x 9 cm 

Permasat e pishines se pjeses se larte jane 122x122 cm

E pershtatshme per femije nga 1 deri ne 3 vjec.

Produktet që keni parë

Reviews (1)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

U kenaq goca

Ishte shume cilesore, dhe e mbronte nga diell me strehen qe kishte. shpresoj te keni gjithmine oferta te mira

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews

U kenaq goca

Ishte shume cilesore, dhe e mbronte nga diell me strehen qe kishte. shpresoj te keni gjithmine oferta te mira