2 490 Lekë


Përshkrimi

Zjarrfikes King Toys 7 cp

  • Zjarrefikese King Toys me cante me 7 aksesore
  • E pershtatshme per femijet mbi 3 vjec
  • Permasat: 32 x 13.5 x 18 cm
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 69786

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

299 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok
1 499 Lekë
I disponueshëm
159 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 10%
1 161 Lekë
1 290 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 10%
2 151 Lekë
2 390 Lekë
I disponueshëm
- 10%
31 491 Lekë
34 990 Lekë
I disponueshëm
- 10%
7 191 Lekë
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 590 Lekë
I disponueshëm
- 10%
1 161 Lekë
1 290 Lekë
I disponueshëm
- 10%
1 161 Lekë
1 290 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 190 Lekë
Shitur (5)
1 ne stok
- 10%
1 071 Lekë
1 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 10%
1 071 Lekë
1 190 Lekë
I disponueshëm
- 10%
1 161 Lekë
1 290 Lekë
I disponueshëm
- 10%
1 071 Lekë
1 190 Lekë
I disponueshëm
- 10%
720 Lekë
800 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 10%
891 Lekë
990 Lekë
4 ne stok

Përshkrimi

Zjarrfikes King Toys 7 cp

Mjet shpetimi per te gjithe femijet qe duan te argetohen dhe te ndihen heronj te vegjel

Me 7 aksesore te perfshire per te shtuar argetimin

Jepni menjehere ndihmen e pare ne cdo rast

Emergjenca 110 eshte gati tek ju per cdo rast!

Zjarrefikesja vjen me rrota te levizshme, me nje cante me doreze per lehtesi transporti dhe cante qe hapet ne te 2 krahet

E pershtatshme per femijet mbi 3 vjec

Permasat e produktit: 

Gjatesia: 32 cm

Gjeresia: 13.5 cm

Lartesia: 18 cm

Permasat e kutise: 37 x 18 x 21 cm

Produktet që keni parë

Reviews (0)