5 890 Lekë


Përshkrimi

Loje futbolli me dore

Fusha ka permasa 81x20x42 cm

Seti permban fushen, dy topa dhe udhezimin e perdordimit

Argetohuni me miqte tuaj kudo qe ndodheni fundjavave apo me...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 27537

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
690 Lekë
4 ne stok
350 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
1 490 Lekë
4 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 2490 L
4 000 Lekë
6 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Loje futbolli me dore

Fusha ka permasa 81x20x42 cm

Seti permban fushen, dy topa dhe udhezimin e perdordimit

Argetohuni me miqte tuaj kudo qe ndodheni fundjavave apo me pushime

Produktet që keni parë

Reviews (0)