1 200 Lekë


Përshkrimi

Gote per lengje te ndryshme, per femijet tuaj

E markes Nuk dhe e pershtatshme per femijet mbi 8 muajsh

Ka nje valvule sigurine e femijes kunder rrjedhjes dhe derdhjes

Me...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25770

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
990 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
690 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (12)
3 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
182 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
6 990 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Gote per lengje te ndryshme, per femijet tuaj

E markes Nuk dhe e pershtatshme per femijet mbi 8 muajsh

Ka nje valvule sigurine e femijes kunder rrjedhjes dhe derdhjes

Me dy doreza mbajtese te cilat femija mund ti komandoje vete

Material plastik i pa demshem per shendetitn

Kapaciteti 150 ml

Produktet që keni parë

Reviews (0)