4 990 Lekë
5 490 Lekë
Kurseni500 Lekë


Përshkrimi

  • Chipolino Babyphone Digital Zen
  • njofton ne kohe kur femija juaj qan
  • 2 pajisje ne paketim per mamin dhe bebin
  • Kap ne distance deri ne 300 m 
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 38059

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 490 Lekë
5 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (7)
2 ne stok
130 Lekë
I disponueshëm
350 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
230 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
230 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
230 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
450 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
350 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
790 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
3 190 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
1 590 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok

Përshkrimi

Chipolino Babyphone Digital Zen

Pajisje e cila do tju njoftoje ne cdo kohe nese femija po qan apo eshte i qete

Transmetim i qarte i sinjalit fale teknologjise se provuar me 2 kanale

Largesia ne te cilen ju mund ta degjoni femijen tuaj eshte 300 m

Me ndjeshmeri te larte dhe kontroll te volumit

Me permasa te vogla dhe praktike

Gama e frekuences eshte 2.4 GHz

Vijne 2 pajisje ne paketim perkatesisht ne keto parametra (100-240V, 50-60Hz, 0.25A, DC5.0V 1000mA)

Nevojiten 6 bateri nga 1.5 V te tipit AAA

Pajisjet mund te mbahen ne mbi objekte te tjera te dhomes ose mund te vendosen edhe ne mure

Specifikat

Marka Chipolino

Produktet që keni parë