590 Lekë


Përshkrimi

Sinjalistike makine e markes Reer

Mund te perdoret nga grate shtatzena te cilat i japin vete makines

Lexo përshkrimin e plotë

Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 27438

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

29 900 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 290 Lekë
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
450 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
350 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
230 Lekë
Shitur (14)
3 ne stok
190 Lekë
Shitur (13)
I disponueshëm
230 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
690 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
350 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
790 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
3 190 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (5)
3 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
790 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok

Përshkrimi

Sinjalistike makine e markes Reer

Mund te perdoret nga grate shtatzena te cilat i japin vete makines

Informon perdoruesit e tjere te rruges se ka nje grua shtatzene ne makine

Ky sinjal vjen ne ndihme kryesisht ne zonat e parkimit

Me nje dizajn te dukshem dhe modern

Mund ta vendosni lehtesisht ne dritaret anesore dhe tepasme

Eshte plastike me permasa 15.5 x 15.5 cm

Paketimi permban 1 cope

Reviews (0)