1 390 Lekë


Përshkrimi

Organizator per sediljen e makines, e markes Reer

Objekt i cili mbledh shume sende. Keshtu makina juaj nuk do te jete me rremuje

Mbajtese paktike dhe shume funksionale. Ajo ka...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 27437

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 490 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok
130 Lekë
I disponueshëm
450 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
350 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
230 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
230 Lekë
Shitur (9)
3 ne stok
190 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
450 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
350 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
3 190 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok
1 590 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok

Përshkrimi

Organizator per sediljen e makines, e markes Reer

Objekt i cili mbledh shume sende. Keshtu makina juaj nuk do te jete me rremuje

Mbajtese paktike dhe shume funksionale. Ajo ka xhepa te shumte ku mund te vendosni objekte te ndryshme

Ka hapsira te mjaftueshme per ushqime, shishet dhe lodrat e femijeve

Material poliestre dhe lahet lehtesisht

Me permasa 48 x73 cm

Produktet që keni parë