490 Lekë


Përshkrimi

Pengues per dyert dhe dritaret, i markes Reer, dhe i ben ato

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 27413

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 490 Lekë
5 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (7)
2 ne stok
130 Lekë
I disponueshëm
350 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
230 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
230 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
230 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
450 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
350 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
790 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
3 190 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
1 590 Lekë
Shitur (3)
2 ne stok

Përshkrimi

Pengues per dyert dhe dritaret, i markes Reer, dhe i ben ato te jene te sigurta per femijet

Vendoset ne pjeset anesore ose siper deres apo dritares dhe nuk lejon qe ato te perplasen

Nje aksesor i nevojshme per te gjitha ata te cilet kane femije te vegjel ne shtepi

Krijoni kushtet qe ata te jene te sigurte ne cdo hap qe hedhin

Materiali eshte plastik rezisten

Trashesia e deres ose dritares duhet te jete 30-45 mm

Pakatimi permban 1 cope

Produktet që keni parë