790 Lekë


Përshkrimi

Fuce dhembesh e markes Reer, per higjenen e gojes se femijes

Eshte praktike, perdoret lehtesisht nga prinderit dhe e pershtatshme per femijet e vegjet te moshes 0-12 muajsh

Mund...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 4 ne stok

Referenca: 27429

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Fuce dhembesh e markes Reer, per higjenen e gojes se femijes

Eshte praktike, perdoret lehtesisht nga prinderit dhe e pershtatshme per femijet e vegjet te moshes 0-12 muajsh

Mund tja perdoni femijeve edhe si masazhues per mishrat e dhembeve

Furca eshte rezistente ndaj kafshimeve

Material i bute silikoni, nuk permban PVC, ftalat dhe bisfenol A

Paketimi permban furcen e vogel e cila perdoret me kisht si dhe kutine higjenike te ruajtjes

Reviews (0)