5 990 Lekë


Përshkrimi

Termometer digital infrared

Praktik per matje ne vesh dhe ne balle

Mbahet 1 sec per matjen ne vesh dhe 3 sec per matjen ne balle.

Kontrolloni temperaturen e femijes tuaj...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 20068

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 890 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (12)
I disponueshëm
3 500 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
4 490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
590 Lekë
1 ne stok
350 Lekë
3 ne stok
4 990 Lekë
5 800 Lekë
Kurseni 810 L
Shitur (6)
I disponueshëm
300 Lekë
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
700 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
950 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
450 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
350 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
390 Lekë
3 ne stok

Përshkrimi

Termometer digital infrared

Praktik per matje ne vesh dhe ne balle

Mbahet 1 sec per matjen ne vesh dhe 3 sec per matjen ne balle.

Kontrolloni temperaturen e femijes tuaj pa e besdisur ate nepermjet ketij termometri digital.